Olej z kryla – O-Krill 3 - 60 kapsułek

O-KRILL 3 jest suplementem bogatym w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe Omega-3 (EPA/DHA), nieodzowne dla prawidłowego funkcjonowania serca, mózgu i wzroku. Preparat pochodzi z certyfikowanych łowisk, jest w 100% naturalny i niezanieczyszczony przez przetwarzanie.

Olej z kryla wchłania się o wiele szybciej i efektywniej niż olej z ryb, nie ma również nieprzyjemnego rybiego posmaku. Dlaczego tak się dzieje?  O-KRILL 3 zawiera kwasy tłuszczowe EPA i DHA w formiefosfolipidów, które mają taką samą budowę jak błony komórkowe naszego organizmu i całkowicie rozpuszczających się w wodzie, co oznacza, że są lekkostrawne i dużo łatwiej wchłaniane.

Blister

Produkt zawiera astaksantynę - jeden z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy, jaki możemy dostarczyć organizmowi do walki z wolnymi rodnikami, stanowiącymi przyczynę wielu niekorzystnych procesów w organizmie (w tym utlenienia złego cholesterolu). Ta "królowa karetonoidów" jest 800 razy aktywniejsza niż koenzym Q10, 500 razy silniejsza od witaminy E oraz 40 razy skuteczniejsza niż beta-karoten!

Dodatkowo zawiera cholinę, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

Dzięki szerokiemu spektrum działania preparat O-KRILL 3 polecany jest wszystkim, którym ze względu na tempo życia trudno zadbać o zbilansowaną dietę, bogatą w ryby i owoce morza. W tym dzieciom powyżej 2 lat oraz osobą, które nie tolerują rybiego zapachu.

Suplement diety O-Krill 3:

  • jest bogaty w szybko przyswajalne kwasy Omega-3 NNKT (EPA/DHA), których ludzki organizm nie może samodzielnie wyprodukować

  • zawiera silnie działający przeciwutleniacz - astaksantynę, nadający kapsułkom rubinowy kolor

  • nie pozostawia rybiego posmaku

  • nie zawiera: cukrów, słodzików, aromatów, barwników, konserwantów, nabiału, drożdży i glutenu

  • dostępny jest w formie małych i łatwych do połknięcia kapsułek

Skład w jednej kapsułce:

Olej z kryla antarktycznego (Euphausia superba): dwie kapsułki zawierają 1 180mg w tym: 
Fosfolipidy: 660 mg, 
Kwasy Omega-3: 318 mg, 
Kwas eikozapentaenowy (EPA): 177 mg, 
Kwas dokozaheksaenowy (DHA): 82 mg, 
Astaksantyna: 100mcg, 
Cholina: 82,6 mg.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Sposób użycia:

1 – 2 kapsułki dziennie

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA), Organizacja ds. Wyżywienia i Rolnictwa Narodów Zjednoczonych (FAO) i Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zalecają dzienną dawkę EPA i DHA na poziomie nie mniejszym niż 250 mg dla dorosłych i dzieci powyżej 2 lat. 

Uwaga: zawiera ekstrakt ze skorupiaków. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem, szczególnie w następujących sytuacjach: ciąża, karmienie piersią. Produkt nie jest polecany osobom z alergią na ryby i owoce morza. Osoby zażywające leki przeciwzakrzepowe przed użyciem powinny zasięgnąć porady lekarza.