Równowaga ekologiczna

Certyfikowane, zrównoważone ekologicznie połowy

Kryl jest prawdopodobnie nie tylko najbogatszą i najszybciej rosnąca formą życia na ziemi, ale także źródłem pożywienia dla wielu zwierząt morskich i ptaków. Rygorystyczne kontrole zapewniają połowy na zrównoważonym poziomie.

Eco-approvedObecnie roczne połowy kryla wynoszą mniej niż 0.03% jego całkowitej populacji. Jest to znacznie poniżej wartości rocznego kontyngentu połowów, ustalonego w wysokości 1%. Limity połowów określane są wg rygorystycznych zasad i w razie potrzeby aktualizowane przez Komisję do Spraw Ochrony Żywych Zasobów Morskich Antarktyki (CCAMLR).

Kryl w Udo's Choice® O-KRILL3™ jest ekologicznie poławiany i niezależnie certyfikowany przez Marine Stewardship Council (MSC) jako produkt pochodzący z łowisk spełniających wysokie standardy w zakresie dobrze zarządzanego i zrównoważonego rybołówstwa. Logo MSC, umieszczone na opakowaniu, jest potwierdzeniem i gwarancją praktyk zrównoważonego rybołówstwa.

Dokładna lokalizacja połowów kryla dla każdej partii gotowego produktu jest znana i udokumentowana. Wystarczy wybrać numer partii produktu (widnieje na dnie opakowania) i dowiedzieć się, gdzie kryl został złowiony.

Sprawdź, gdzie została złowiona Twoja partia!