Logo TFFirma TiFARM jest małą, ale prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku suplementów diety od 2008 roku. Zdobyte doświadczenie oraz osiągane wyniki pozwoliły na rozszerzenie działalności o punkt usługowy. W roku 2014 został oddany do użytku nowo wybudowany obiekt świadczący kompleksową obsługę związaną z rynkiem suplementów diety.

Naszym Klientom oferujemy wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie projektowania produktów oraz kontraktowej realizacji projektu. Realizujemy zarówno małe jak i duże projekty. Wspomagamy w doborze optymalnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb oraz oczekiwań kontrahenta.

Dodatkowo wprowadzamy oraz pomagamy wprowadzić na rynek polski nowe suplementy diety producentów polskich i zagranicznych, zarówno tych małych oraz tych dużych.

Lojalność firmy TiFARM oraz naszych Klientów stanowi dla nas podstawową miarę sukcesu i jest najważniejszym wyznacznikiem potwierdzającym naszą, jakość oraz skuteczność świadczonych usług. Zadowolenie Klientów jest dla nas najsilniejszą motywacją, dlatego zapraszamy do współpracy.